05/05/24 - 11/05/24
יום ראשון
7:00 Hybrid Training
איימי שי
7:00 Yoga Ashtanga מרפסת
רזיאל אורן
7:00 Classic Pilates Reformer
ספיר מזרחי
7:15 Barre
שחר הלוי
8:00 Hybrid Training
איימי שי
8:00 Classic Pilates Reformer
ספיר מזרחי
8:15 Power Pilates
שחר הלוי
8:15 Barre
נעם רוזנפלד
9:00 Classic Pilates Reformer
ספיר מזרחי
9:00 Hybrid Training
עדי מלמד
9:15 Vinyasa Yoga
נטע תבל
9:15 Mat Pilates מרפסת
נעם רוזנפלד
10:00 Modern Pilates Reformer
ליטל קורן
10:00 Hybrid Training
עדי מלמד
10:15 Mat Pilates מרפסת
נעם רוזנפלד
11:00 Hybrid with Babies
נטע גמר
11:00 Modern Pilates Reformer
ליטל קורן
11:30 Pilates with Babies
ספיר מזרחי
12:00 Hybrid with Babies
נטע גמר
13:00 Open Gym
14:00 Open Gym
יום שני
7:00 Vinyasa Yoga
קרן כהן
7:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
7:00 Hybrid Training
פנינית פרמן
7:30 Mat Pilates מרפסת
רונית דרדיק
8:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
8:00 Hybrid Training
פנינית פרמן
8:30 Barre
מיכל עפרון
8:30 Mat Pilates מרפסת
רונית דרדיק
9:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
9:00 Hybrid Training
עדי מלמד
9:30 Yoga Vinyasa מרפסת
רחלי סלע
9:30 Barre
מיכל עפרון
10:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
10:00 Hybrid Training
עדי מלמד
10:30 Barre with Babies
מיכל עפרון
11:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
11:00 Hybrid with Babies
חן פישר
11:30 Barre with Babies
אינה וייסנברג
12:00 Max
חן פישר
13:00 Open Gym
14:00 Open Gym
15:00 Open Gym
17:00 Max
אינה וייסנברג
17:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
17:15 Mat Pilates
יובל פדר
18:00 Max
אינה וייסנברג
18:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
18:15 Barre
יובל פדר
18:45 Power Vinyasa מרפסת
רומן סיימון
19:00 Modern Pilates Reformer
ליטל קורן
19:00 Max
אינה וייסנברג
19:15 Mat Pilates
גיל לוי
20:00 Modern Pilates Reformer
יובל פדר
20:00 Mat Pilates מרפסת
ליטל קורן
20:15 Barre
גיל לוי
יום שלישי
7:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
7:00 Power Pilates
חן קרמן
7:00 Hybrid Training
עדי מלמד
7:15 Barre
ליז קניאז
8:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
8:00 Hybrid Training
עדי מלמד
8:00 Power Pilates מרפסת
חן קרמן
8:15 יסודות יוגה
עדי פטרושקה
9:00 Power Pilates
חן קרמן
9:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
9:00 Hybrid Training
עדי מלמד
9:30 Vinyasa Yoga
עדי פטרושקה
10:00 Hybrid Training
עדי מלמד
10:00 Modern Pilates Reformer
ליטל קורן
10:30 Pilates with Babies
חן קרמן
11:00 Modern Pilates Reformer
ליטל קורן
11:30 Yoga for Moms
בר הראל
14:00 Open Gym
15:00 Open Gym
17:00 Hybrid Training
שחר הלוי
17:00 Mat Pilates
לי גולן
17:00 Classic Pilates Reformer
עפרי בלייר
18:00 Classic Pilates Reformer
עפרי בלייר
18:00 Pure Barre
לי גולן
18:00 Yoga Ashtanga מרפסת
דניאל דהן
18:00 Hybrid Training
שחר הלוי
19:00 Hybrid Training
דניאלה גולדנר
19:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
19:00 Barre
איימי שי
19:15 Power Pilates
שרון אבידר
20:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
20:00 Power Vinyasa
איימי שי
20:00 Max
דניאלה גולדנר
20:15 Mat Pilates מרפסת
שרון אבידר
יום רביעי
7:00 Modern Pilates Reformer
עפרי בלייר
7:00 Hybrid Training
טל יהלומי קנטור
7:00 Mat Pilates מרפסת
שרון אבידר
7:00 Vinyasa Yoga
דניאל דהן
8:00 Modern Pilates Reformer
עפרי בלייר
8:00 Hybrid Training
טל יהלומי קנטור
8:00 Mat Pilates מרפסת
שרון אבידר
8:15 Barre
גיל לוי
9:00 Hybrid Training
אינה וייסנברג
9:00 Yoga Vinyasa מרפסת
מאיה שיפרוט
9:00 Modern Pilates Reformer
עפרי בלייר
9:15 Power Pilates
גיל לוי
10:00 Hybrid Training
אינה וייסנברג
10:00 Classic Pilates Reformer
עפרי בלייר
10:15 Barre
מיכל עפרון
10:30 Pilates with Babies
ספיר מזרחי
11:00 Classic Pilates Reformer
עפרי בלייר
11:00 Hybrid with Babies
אינה וייסנברג
11:15 Barre with Babies
מיכל עפרון
13:00 Open Gym
14:00 Open Gym
15:00 Open Gym
17:00 Modern Pilates Reformer
עמית אל חדף
17:00 Vinyasa Yoga
רזיאל אורן
17:00 Hybrid Training
שיר גולדשטיין
17:00 Mat Pilates מרפסת
עפרי בלייר
18:00 Hybrid Training
שיר גולדשטיין
18:00 Modern Pilates Reformer
עמית אל חדף
18:00 Mat Pilates מרפסת
עפרי בלייר
18:15 Barre
נטע גמר
19:00 Classic Pilates Reformer
עפרי בלייר
19:00 Hybrid Training
איימי שי
19:15 Power Pilates
יובל פדר
19:15 Pure Barre
נטע גמר
20:00 Classic Pilates Reformer
עפרי בלייר
20:00 Hybrid Training
איימי שי
20:15 Barre
יובל פדר
20:15 Yoga Vinyasa מרפסת
לירן סולומון (ברקאי)
יום חמישי
7:00 Hybrid Training
אושרת סנפירי
7:00 Mat Pilates
ליז קניאז
7:00 Yoga Ashtanga מרפסת
נעם זהבי
8:00 Barre
ליז קניאז
8:00 Hybrid Training
אושרת סנפירי
8:15 Mat Pilates מרפסת
נעם זהבי
9:00 Modern Pilates Reformer
חן קרמן
9:00 Mat Pilates
ליז קניאז
9:00 Hybrid Training
אושרת סנפירי
9:30 Yoga Vinyasa מרפסת
נטע תבל
10:00 Pure Barre
שרון אבידר
10:00 Hybrid Training
אינה וייסנברג
10:00 Modern Pilates Reformer
ענבל גכט
11:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
11:00 Hybrid with Babies
אינה וייסנברג
11:00 Mat Pilates מרפסת
ענבל גכט
12:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
12:00 Hybrid with Babies
אינה וייסנברג
13:00 Open Gym
13:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
14:00 Open Gym
15:00 Open Gym
17:00 Max
אינה וייסנברג
17:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
17:00 Yoga Vinyasa מרפסת
עדי פטרושקה
17:00 Barre
נטע גמר
18:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
18:00 Max
אינה וייסנברג
18:00 Pure Barre
נטע גמר
18:15 Yoga Vinyasa מרפסת
עדי פטרושקה
19:00 Mat Pilates
לי גולן
19:00 Hybrid Training
יובל קרת
19:00 Modern Pilates Reformer
דניאל שלו
19:30 meditation practice
עדי פטרושקה
20:00 Modern Pilates Reformer
דניאל שלו
20:00 Hybrid Training
יובל קרת
יום שישי
7:00 Hybrid Training
עדי מלמד
8:00 Hybrid Training
עדי מלמד
8:00 Modern Pilates Reformer
ג׳ס רובינשטיין
8:00 Power Pilates
מאיה פלג
8:00 Pure Barre
שרון אבידר
9:00 Modern Pilates Reformer
ג׳ס רובינשטיין
9:00 Mat Pilates מרפסת
שרון אבידר
9:00 Hybrid Training
עדי מלמד
9:15 Barre
מאיה פלג
10:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
10:00 Power Vinyasa מרפסת
רזיאל אורן
10:00 Hybrid Training
יובל קרת
10:15 Mat Pilates
ג׳ס רובינשטיין
11:00 Hybrid Training
יובל קרת
11:00 Modern Pilates Reformer
שרון אבידר
11:15 Barre
איימי שי
12:00 Hybrid Training
דניאלה גולדנר
12:00 Modern Pilates Reformer
ליהיא בן ארי
12:15 Vinyasa Yoga
איימי שי
13:00 Modern Pilates Reformer
ליהיא בן ארי
13:00 Hybrid Training
דניאלה גולדנר
יום שבת
9:00 Hybrid Training
יובל קרת
9:00 Mat Pilates
לי גולן
9:00 Yoga Vinyasa מרפסת
נעם זהבי
10:00 Hybrid Training
יובל קרת
10:00 Barre
לי גולן
10:15 Yoga Ashtanga מרפסת
נעם זהבי
11:00 Hybrid Training
יובל קרת
11:00 Mat Pilates
לי גולן
12:00 Max
יובל קרת
13:00 Open Gym