05/05/24 - 11/05/24
יום ראשון
7:00 Triola
שיר גולדשטיין
7:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
8:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
8:00 Triola
שיר גולדשטיין
8:00 Ashtanga Yoga
נעם זהבי
9:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
9:00 Max
טל יהלומי קנטור
9:15 Vinyasa Yoga
עדי פטרושקה
10:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
10:00 Triola
טל יהלומי קנטור
10:45 Mat Pilates
קטי גנאה
11:00 Modern Pilates Reformer
יערה גולדין
12:00 Mat Pilates
רוני שרון
12:00 Modern Pilates Reformer
יערה גולדין
13:00 Open Gym
14:00 Open Gym
יום שני
7:00 Triola
טל יהלומי קנטור
7:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
7:30 Hatha Yoga
טל שביט
8:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
8:00 Max
טל יהלומי קנטור
9:00 Open Ceramic Studio
9:00 Mat Pilates
חן קרמן
9:00 Triola
טל יהלומי קנטור
9:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
10:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
10:00 Barre
חן קרמן
10:00 Triola
טל יהלומי קנטור
11:00 Ashtanga Yoga
נעם זהבי
11:00 Modern Pilates Reformer
חן קרמן
12:00 Modern Pilates Reformer
חן קרמן
12:15 Mat Pilates
יערה גולדין
13:00 Open Gym
14:00 Open Gym
15:00 Open Gym
16:00 Open Gym
16:30 Classic Pilates Reformer
קטי גנאה
17:00 Triola
טל יהלומי קנטור
17:15 Strength Yoga
שיינה רומנו
17:30 Classic Pilates Reformer
קטי גנאה
18:00 חוג ציור בצבעי פסטל
עדי ארדון
18:00 Triola
טל יהלומי קנטור
18:15 Mat Pilates
ספיר מגנזי
18:30 Modern Pilates Reformer
מיכלי לף
19:00 Triola
אדוה בק
19:15 Vinyasa Yoga
מאיה שיפרוט
19:30 Modern Pilates Reformer
מיכלי לף
20:00 Max
אדוה בק
יום שלישי
7:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
7:00 Max
חן פישר
7:15 Mat Pilates
ספיר מגנזי
8:00 Triola
חן פישר
8:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
8:15 Vinyasa Yoga
בר הראל
9:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
9:00 Max
חן פישר
9:30 Vinyasa Yoga
בר הראל
10:00 Triola
טל יהלומי קנטור
10:00 Modern Pilates Reformer
רוני שרון
11:00 Modern Pilates Reformer
יערה גולדין
11:00 Mat Pilates
רוני שרון
11:00 Triola
טל יהלומי קנטור
12:00 Modern Pilates Reformer
יערה גולדין
12:00 Ashtanga Yoga
מאיה שיפרוט
13:00 Open Gym
14:00 Open Gym
15:00 Open Gym
16:00 Open Gym
17:15 Vinyasa Yoga
עדי פטרושקה
17:30 Modern Pilates Reformer
דנה גוטמן
17:30 Triola
חן פישר
18:00 מפגשי קרמיקה- אבניים
שירה ברקני
18:00 מפגשי קרמיקה- שולחן
שירה ברקני
18:30 Max
חן פישר
18:30 Modern Pilates Reformer
דנה גוטמן
18:30 meditation practice
עדי פטרושקה
19:15 Barre
מיכלי לף
19:30 Triola
חן פישר
19:30 Classic Pilates Reformer
דנה גוטמן
20:15 Mat Pilates
מיכלי לף
יום רביעי
7:00 Classic Pilates Reformer
קטי גנאה
7:00 Triola
אדוה בק
7:15 Mat Pilates
חן קרמן
8:00 Classic Pilates Reformer
קטי גנאה
8:00 Triola
אדוה בק
8:15 Barre
חן קרמן
9:00 Max
אדוה בק
9:00 Classic Pilates Reformer
קטי גנאה
9:15 Vinyasa Yoga
רזיאל אורן
10:00 Modern Pilates Reformer
חן קרמן
10:00 Triola
דניאלה גולדנר
10:30 Vinyasa Yoga
טל שביט
11:00 Max
דניאלה גולדנר
11:00 Modern Pilates Reformer
חן קרמן
12:00 Mat Pilates
דנה גוטמן
13:00 Open Gym
14:00 Open Gym
15:00 Open Gym
16:00 Open Gym
17:00 Modern Pilates Reformer
אפי אלטמן
17:00 Triola
דניאלה גולדנר
17:00 Mat Pilates
לי גולן
18:00 מפגשי קרמיקה- אבניים
נועם קיש
18:00 מפגשי קרמיקה- שולחן
נועם קיש
18:00 Barre
לי גולן
18:00 Modern Pilates Reformer
אפי אלטמן
18:00 Max
דניאלה גולדנר
19:00 Triola
טל יהלומי קנטור
19:00 Modern Pilates Reformer
אפי אלטמן
19:00 Power Vinyasa
רומן סיימון
20:00 Modern Pilates Reformer
מיכלי לף
20:00 Max
טל יהלומי קנטור
יום חמישי
7:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
7:00 Triola
טל יהלומי קנטור
7:15 Mat Pilates
מיכלי לף
8:00 Triola
טל יהלומי קנטור
8:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
8:15 Barre
מיכל עפרון
8:30 Open Ceramic Studio
9:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
9:00 Max
חן פישר
9:15 Barre
מיכל עפרון
10:00 Triola
חן פישר
10:00 Modern Pilates Reformer
גל רוזנשיין
10:15 Mat Pilates
רוני שרון
11:00 Modern Pilates Reformer
גל רוזנשיין
11:30 Vinyasa Yoga
מאיה שיפרוט
13:00 Open Gym
14:00 Open Gym
15:00 Open Gym
16:00 Open Gym
17:00 Vinyasa Yoga
טל שביט
17:30 מפגשי קרמיקה- אבניים
נועם קיש
17:30 Modern Pilates Reformer
מיכלי לף
17:30 Triola
דניאלה גולדנר
17:30 מפגשי קרמיקה- שולחן
נועם קיש
18:15 Mat Pilates
גל רוזנשיין
18:30 Modern Pilates Reformer
מיכלי לף
18:30 Triola
דניאלה גולדנר
19:15 Mat Pilates
גל רוזנשיין
19:30 Max
אדוה בק
19:30 Modern Pilates Reformer
מיכלי לף
יום שישי
7:30 Hatha Yoga
טל שביט
8:00 Triola
נטע גמר
8:30 Mat Pilates
מיכלי לף
9:00 Triola
נטע גמר
9:00 Modern Pilates Reformer
דנה גוטמן
9:30 Barre
מיכלי לף
10:00 Max
אדוה בק
10:00 Modern Pilates Reformer
דנה גוטמן
10:30 Power Vinyasa
רומן סיימון
11:00 Triola
אדוה בק
11:00 Modern Pilates Reformer
דנה גוטמן
12:00 Vinyasa Yoga
נעם זהבי
12:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
13:00 Modern Pilates Reformer
לי גולן
יום שבת
8:30 Open Gym
8:30 Mat Pilates
ליהיא בן ארי
9:30 Modern Pilates Reformer
ליהיא בן ארי
9:30 Triola
אדם הבר רוטהולץ
9:30 Vinyasa Yoga
רזיאל אורן
10:00 Open Ceramic Studio
10:30 Triola
אדם הבר רוטהולץ
10:30 Modern Pilates Reformer
ליהיא בן ארי
10:45 Vinyasa Yoga
טל שביט
11:30 Max
אדם הבר רוטהולץ
12:30 Open Gym