14/04/24 - 20/04/24

חזור לשבוע הקודם עבור לשבוע הבא
יום ראשון

7:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

7:00 Triola

אושרת סנפירי

8:00 Ashtanga Yoga

נעם זהבי

8:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

8:00 Triola

אושרת סנפירי

9:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

9:00 Max

אינה וייסנברג

9:15 Vinyasa Yoga

רזיאל אורן

10:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

10:00 Triola

אינה וייסנברג

10:45 Mat Pilates

קטי גנאה

12:00 Mat Pilates

רוני שרון

13:00 Open Gym

14:00 Open Gym

15:00 Open Gym

16:00 Open Gym

17:00 מפגשי קרמיקה- שולחן

שירה ברקני

17:00 מפגשי קרמיקה- אבניים

שירה ברקני

17:00 Mat Pilates

גל רוזנשיין

17:30 Max

חן פישר

17:30 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

18:00 Barre

גל רוזנשיין

18:30 Triola

חן פישר

18:30 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

19:00 Strength Yoga

שיינה רומנו

19:30 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

19:30 Triola

אדם הבר רוטהולץ

יום שני

7:00 Triola

טל יהלומי קנטור

7:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

7:30 Hatha Yoga

טל שביט

8:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

8:00 Max

טל יהלומי קנטור

9:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

9:00 Open Ceramic Studio

9:00 Mat Pilates

חן קרמן

10:00 Barre

חן קרמן

10:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

11:00 Ashtanga Yoga

נעם זהבי

11:00 Modern Pilates Reformer

חן קרמן

12:00 Modern Pilates Reformer

חן קרמן

13:00 Open Gym

14:00 Open Gym

15:00 Open Gym

16:00 Open Gym

16:30 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

17:00 בית חנה מארח - Vero Yoga

ורוניקה יבלו

17:00 Triola

אדם הבר רוטהולץ

17:30 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

18:00 Triola

אדם הבר רוטהולץ

18:00 חוג ציור בצבעי פסטל

עדי ארדון

18:15 Mat Pilates

ספיר מגנזי

18:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

19:00 Triola

אדם הבר רוטהולץ

19:15 Vinyasa Yoga

מאיה שיפרוט

19:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

20:00 Max

אדם הבר רוטהולץ

יום שלישי

7:00 Max

חן פישר

7:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

7:15 Mat Pilates

ספיר מגנזי

8:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

8:00 Triola

חן פישר

8:15 בית חנה מארח - Vero Yoga

ורוניקה יבלו

9:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

9:00 Max

חן פישר

9:30 Vinyasa Yoga

מאיה שיפרוט

10:00 Triola

אושרת סנפירי

10:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

11:00 Mat Pilates

רוני שרון

11:00 Triola

אושרת סנפירי

12:00 Ashtanga Yoga

מאיה שיפרוט

13:00 Open Gym

14:00 Open Gym

15:00 Open Gym

16:00 Open Gym

17:15 Vinyasa Yoga

מאיה שיפרוט

17:30 Triola

טל כהן

17:30 Modern Pilates Reformer

דנה גוטמן

18:00 מפגשי קרמיקה- שולחן

שירה ברקני

18:00 מפגשי קרמיקה- אבניים

שירה ברקני

18:30 Max

טל כהן

18:30 Modern Pilates Reformer

דנה גוטמן

18:30 meditation practice

מאיה שיפרוט

19:15 Barre

מיכלי לף

19:30 Classic Pilates Reformer

דנה גוטמן

19:30 Triola

טל כהן

20:15 Mat Pilates

מיכלי לף

יום רביעי

7:00 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

7:00 Triola

אדוה בק

7:15 Mat Pilates

חן קרמן

8:00 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

8:00 Triola

אדוה בק

8:15 Barre

חן קרמן

9:00 Max

אדוה בק

9:00 Open Ceramic Studio

9:00 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

9:15 Vinyasa Yoga

נטע תבל

10:00 Triola

אדוה בק

10:00 Modern Pilates Reformer

חן קרמן

10:30 Vinyasa Yoga

טל שביט

11:00 Modern Pilates Reformer

חן קרמן

11:00 Max

אדוה בק

12:00 Mat Pilates

דנה גוטמן

13:00 Open Gym

14:00 Open Gym

15:00 Open Gym

16:00 Open Gym

17:00 Modern Pilates Reformer

אפי אלטמן

17:00 Mat Pilates

ג'ס רובינשטיין

17:00 Triola

טל יהלומי קנטור

18:00 Modern Pilates Reformer

אפי אלטמן

18:00 Barre

ג'ס רובינשטיין

18:00 Max

טל יהלומי קנטור

18:00 מפגשי קרמיקה- שולחן

נועם קיש

18:00 מפגשי קרמיקה- אבניים

נועם קיש

19:00 Power Vinyasa

רומן סיימון

19:00 Triola

טל יהלומי קנטור

19:00 Modern Pilates Reformer

אפי אלטמן

20:00 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

20:00 Max

טל יהלומי קנטור

יום חמישי

7:00 Triola

טל יהלומי קנטור

7:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

7:15 Mat Pilates

מיכלי לף

8:00 Triola

טל יהלומי קנטור

8:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

8:15 Barre

מיכל עפרון

8:30 Open Ceramic Studio

9:00 Max

חן פישר

9:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

9:15 Barre

מיכל עפרון

10:00 Modern Pilates Reformer

גל רוזנשיין

10:00 Triola

חן פישר

10:15 Mat Pilates

רוני שרון

11:00 Modern Pilates Reformer

גל רוזנשיין

11:30 Vinyasa Yoga

מאיה שיפרוט

13:00 Open Gym

14:00 Open Gym

15:00 Open Gym

16:00 Open Gym

17:00 Vinyasa Yoga

ליאור פרייס

17:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

17:30 מפגשי קרמיקה- אבניים

נועם קיש

17:30 מפגשי קרמיקה- שולחן

נועם קיש

17:30 Triola

אושרת סנפירי

18:15 Mat Pilates

גל רוזנשיין

18:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

18:30 Triola

אושרת סנפירי

19:15 Mat Pilates

גל רוזנשיין

19:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

19:30 Max

אדוה בק

יום שישי

7:30 Hatha Yoga

טל שביט

8:00 Triola

צחי לגזיאל

8:30 Mat Pilates

מיכלי לף

9:00 Modern Pilates Reformer

דנה גוטמן

9:00 Triola

צחי לגזיאל

9:30 Barre

מיכלי לף

10:00 Modern Pilates Reformer

דנה גוטמן

10:00 Max

צחי לגזיאל

10:30 Power Vinyasa

רומן סיימון

11:00 Triola

צחי לגזיאל

11:00 Modern Pilates Reformer

דנה גוטמן

12:00 Vinyasa Yoga

נעם זהבי

12:00 Modern Pilates Reformer

לי גולן

13:00 Modern Pilates Reformer

לי גולן

יום שבת

8:30 Mat Pilates

ליהיא בן ארי

8:30 Open Gym

9:30 Vinyasa Yoga

ליאור פרייס

9:30 Modern Pilates Reformer

ליהיא בן ארי

9:30 Triola

אדם הבר רוטהולץ

10:00 Open Ceramic Studio

10:30 Modern Pilates Reformer

ליהיא בן ארי

10:30 Triola

אדם הבר רוטהולץ

10:45 Vinyasa Yoga

טל שביט

11:30 Max

אדם הבר רוטהולץ

12:30 Open Gym

17:00 בעיניים עצומות

רוני שרון

18:30 בעיניים עצומות

אושרת סנפירי