05/02/23 - 11/02/23

חזור לשבוע הקודם עבור לשבוע הבא
יום ראשון

7:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

7:00 Triola

שחר הלוי

7:15 Mat Pilates

מיכלי לף

8:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

8:00 Triola

שחר הלוי

8:15 Mat Pilates

מיכלי לף

9:00 Power Pilates Reformer

רוני שרון

9:00 Max

אדוה בק

9:15 Vinyasa Yoga

נעם זהבי

9:30 מפגשי קרמיקה- שולחן

שירה ברקני

9:30 מפגשי קרמיקה- אבניים

שירה ברקני

10:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

10:30 Barre

נטע גמר

11:00 Open Gym 11:00-12:00

11:30 Mat Pilates

קטי גנאה

13:00 Open Gym 13:00-17:00

17:00 Mat Pilates

נטע דוידוב

17:30 Modern Pilates Reformer

שחר חממה

17:30 Max

נטע גמר

18:00 Barre

נטע דוידוב

18:30 Power Pilates Reformer

שחר חממה

18:30 Triola

נטע גמר

19:00 Strength Yoga

שיינה רומנו

19:30 Triola

נטע גמר

19:30 Modern Pilates Reformer

שחר חממה

20:00 Strength Yoga

שיינה רומנו

20:30 Max

נטע גמר

יום שני

7:00 Triola

שחר הלוי

7:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

7:15 Vinyasa Yoga

תות מולאור

8:00 Max

שחר הלוי

8:00 Power Pilates Reformer

רוני שרון

9:00 Modern Pilates Reformer

רוני שרון

9:00 Mat Pilates

חן קרמן

9:00 Triola

חן פישר

10:00 Triola

חן פישר

10:00 Mat Pilates

חן קרמן

11:00 Ashtanga Yoga

נעם זהבי

11:00 Modern Pilates Reformer

חן קרמן

11:00 Open Gym 11:00-17:00

12:30 Barre

מעין טרביש

16:30 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

17:00 Strength Yoga

שיינה רומנו

17:30 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

17:30 Triola

יובל קרת

18:00 מפגשי קרמיקה- אבניים

שירה ברקני

18:00 חוג ציור בצבעי פסטל

עדי ארדון

18:00 מפגשי קרמיקה- שולחן

שירה ברקני

18:30 Power Pilates Reformer

מיכלי לף

18:30 Triola

יובל קרת

19:00 Mat Pilates

ספיר מגנזי

19:30 Triola

יובל קרת

19:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

20:00 Vinyasa Yoga

מאיה שיפרוט

20:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

יום שלישי

7:00 Max

חן פישר

7:00 Modern Pilates Reformer

יערה גולדין

7:15 Mat Pilates

ספיר מגנזי

8:00 Triola

חן פישר

8:00 Power Pilates Reformer

יערה גולדין

8:15 Vinyasa Yoga

בר הראל

9:00 Modern Pilates Reformer

יערה גולדין

9:00 Triola

אדוה בק

9:30 Strength Yoga

שיינה רומנו

10:00 Open Gym 10:00-17:00

11:00 Mat Pilates

רוני שרון

11:00 Modern Pilates Reformer

יערה גולדין

17:00 Mat Pilates

ליהיא בן ארי

17:30 Modern Pilates Reformer

דנה גוטמן

17:30 Triola

יובל קרת

18:00 מפגשי קרמיקה- אבניים

שירה ברקני

18:00 מפגשי קרמיקה- שולחן

שירה ברקני

18:00 Vinyasa Yoga

טל שביט

18:30 Modern Pilates Reformer

דנה גוטמן

18:30 Max

יובל קרת

19:15 Barre

נטע גמר

19:30 Triola

יובל קרת

19:30 Classic Pilates Reformer

דנה גוטמן

יום רביעי

7:00 Triola

עומר דן

7:00 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

7:15 Mat Pilates

מיכלי לף

8:00 Triola

עומר דן

8:00 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

8:15 Barre

מיכלי לף

9:00 Classic Pilates Reformer

קטי גנאה

9:00 Triola

עומר דן

9:15 Vinyasa Yoga

נטע תבל

10:00 Triola

מייקל גילת

10:30 Ashtanga Yoga

נעם זהבי

11:00 Open Gym 11:00-17:00

12:00 Mat Pilates

יערה גולדין

17:00 Mat Pilates

יערה גולדין

17:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

17:30 Triola

שירה ברודצקי

18:00 Barre

יערה גולדין

18:00 ערבי קליעה בראטן

18:30 Max

שירה ברודצקי

18:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

19:00 Power Vinyasa Yoga

רומן סיימון

19:30 Triola

שירה ברודצקי

19:30 Power Pilates Reformer

מיכלי לף

20:30 Max

שירה ברודצקי

20:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

יום חמישי

7:00 Triola

חן פישר

7:00 Modern Pilates Reformer

לי גולן

7:15 Mat Pilates

רוני שרון

8:00 Triola

חן פישר

8:00 Modern Pilates Reformer

לי גולן

8:15 Mat Pilates

רוני שרון

9:00 Max

חן פישר

9:00 Modern Pilates Reformer

לי גולן

9:15 Barre

מיכל עפרון

10:00 Triola

חן פישר

10:00 Open Gym 10:00-17:00

10:00 Modern Pilates Reformer

מיכל ברקן

10:15 Barre

מיכל עפרון

11:00 Modern Pilates Reformer

מיכל ברקן

11:30 Vinyasa Yoga

מאיה שיפרוט

17:00 Vinyasa Yoga

טל שביט

17:30 Triola

אדוה בק

17:30 Modern Pilates Reformer

ליהיא בן ארי

18:15 Mat Pilates

מיכלי לף

18:30 Triola

אדוה בק

18:30 Power Pilates Reformer

ליהיא בן ארי

19:15 Mat Pilates

מיכלי לף

19:30 Max

אדוה בק

19:30 Modern Pilates Reformer

ליהיא בן ארי

יום שישי

8:00 Triola

טל סהר

8:30 Mat Pilates

אופרי פוקס

9:00 Triola

טל סהר

9:00 Power Pilates Reformer

דנה גוטמן

9:30 Barre

אופרי פוקס

9:30 קליעה במחטי אורן

10:00 רישום מודל

10:00 Power Pilates Reformer

דנה גוטמן

10:00 Max

יובל קרת

10:30 Power Vinyasa Yoga

רומן סיימון

11:00 Triola

יובל קרת

11:00 Modern Pilates Reformer

דנה גוטמן

12:00 Modern Pilates Reformer

לי גולן

12:00 Vinyasa Yoga

נעם זהבי

12:00 Triola

יובל קרת

13:00 Modern Pilates Reformer

לי גולן

יום שבת

8:30 Mat Pilates

ליהיא בן ארי

9:30 Triola

יעל לנץ

9:30 Vinyasa Yoga

מאיה שיפרוט

9:30 Modern Pilates Reformer

ליהיא בן ארי

10:30 Triola

יעל לנץ

10:30 Power Pilates Reformer

ליהיא בן ארי

10:45 Vinyasa Yoga

טל שביט

12:00 Open Gym 12:00-17:00

17:30 Max

מייקל גילת

18:30 Power Pilates Reformer

מיכלי לף

18:30 Triola

מייקל גילת

18:45 Vinyasa Yoga

סנדרה שוקרון

19:30 Modern Pilates Reformer

מיכלי לף

דילוג לתוכן