16/06/24 - 22/06/24

חזור לשבוע הקודם עבור לשבוע הבא
יום ראשון

7:00 Hybrid Training

איימי שי

7:00 Yoga Ashtanga מרפסת

רזיאל אורן

7:15 Barre

ליז קניאז

8:00 Hybrid Training

איימי שי

8:15 Barre

נעם רוזנפלד

8:15 Power Pilates

ליז קניאז

9:00 Hybrid Training

דניאלה גולדנר

9:15 Vinyasa Yoga

גל גרינברג

9:15 Mat Pilates מרפסת

נעם רוזנפלד

10:00 Modern Pilates Reformer

ליטל קורן

10:00 Hybrid Training

דניאלה גולדנר

10:15 Mat Pilates מרפסת

נעם רוזנפלד

11:00 Modern Pilates Reformer

ליטל קורן

11:00 Hybrid with Babies

דניאלה גולדנר

11:30 Pilates with Babies

רותם פלג

12:00 Hybrid with Babies

דניאלה גולדנר

12:00 Modern Pilates Reformer

ליטל קורן

13:00 Open Gym

14:00 Open Gym

15:00 Open Gym

17:00 Mat Pilates

עומר דן

17:00 Modern Pilates Reformer

אפי אלטמן

17:00 Hybrid Training

נטע גמר

17:15 Yoga Ashtanga מרפסת

יעל גילת

18:00 Modern Pilates Reformer

אפי אלטמן

18:00 Mat Pilates

עומר דן

18:00 Hybrid Training

נטע גמר

18:30 Yoga Vinyasa מרפסת

לירן סולומון (ברקאי)

18:30 מכחול וצבע

עדי ארדון

19:00 Modern Pilates Reformer

אפי אלטמן

19:00 Hybrid Training

עומר דן

19:15 Barre

נטע גמר

20:00 גאגא- שפת התנועה של אוהד נהרין

20:00 Modern Pilates Reformer

אפי אלטמן

20:00 Hybrid Training

עומר דן

20:15 Barre

נטע גמר

יום שני

7:00 Vinyasa Yoga

קרן כהן

7:00 Hybrid Training

פנינית פרמן

7:00 Modern Pilates Reformer

עמית אל חדף

7:30 Mat Pilates מרפסת

שחר הלוי

8:00 Hybrid Training

פנינית פרמן

8:00 Modern Pilates Reformer

עמית אל חדף

8:30 Mat Pilates מרפסת

שחר הלוי

8:30 Barre

מיכל עפרון

9:00 Hybrid Training

עומר דן

9:00 Modern Pilates Reformer

עמית אל חדף

9:30 Barre

מיכל עפרון

9:30 Yoga Vinyasa מרפסת

רחלי סלע

10:00 Hybrid Training

עומר דן

10:00 Modern Pilates Reformer

שרון אבידר

10:30 Barre with Babies

מיכל עפרון

11:00 Hybrid with Babies

חן פישר

11:00 Modern Pilates Reformer

שרון אבידר

11:30 Barre with Babies

ליז קניאז

12:00 Max

חן פישר

13:00 Open Gym

14:00 Open Gym

15:00 Open Gym

15:00 Open Gym

17:00 Max

אינה וייסנברג

17:00 Modern Pilates Reformer

ענבל גכט

17:15 Mat Pilates

יובל פדר

17:15 Yoga Vinyasa מרפסת

טלי גייר

18:00 Modern Pilates Reformer

ענבל גכט

18:00 Max

אינה וייסנברג

18:15 Barre

יובל פדר

18:30 Power Vinyasa מרפסת

רומן סיימון

19:00 Modern Pilates Reformer

ליטל קורן

19:00 Max

אינה וייסנברג

19:15 Mat Pilates

גיל לוי

20:00 Modern Pilates Reformer

יובל פדר

20:00 Mat Pilates מרפסת

ליטל קורן

20:00 סדנת טכניקה

טל כהן

20:15 Barre

גיל לוי

יום שלישי

7:00 Modern Pilates Reformer

לינור מידן

7:00 Hybrid Training

אושרת סנפירי

7:00 Power Pilates

חן קרמן

7:15 Barre

ליז קניאז

8:00 Hybrid Training

אושרת סנפירי

8:00 Power Pilates מרפסת

חן קרמן

8:00 Modern Pilates Reformer

לינור מידן

8:15 יסודות יוגה

עדי פטרושקה

9:00 Hybrid Training

אושרת סנפירי

9:00 Modern Pilates Reformer

לינור מידן

9:00 Power Pilates

חן קרמן

9:30 Vinyasa Yoga

עדי פטרושקה

10:00 Modern Pilates Reformer

ליטל קורן

10:00 Hybrid Training

אושרת סנפירי

10:30 Pilates with Babies

חן קרמן

11:00 Modern Pilates Reformer

ליטל קורן

11:30 Yoga for Moms

בר הראל

12:00 Modern Pilates Reformer

ליטל קורן

12:30 ליווי התפתחותי 3-6

מיכל שוטלנד

14:00 ליווי התפתחותי 0-3

מיכל שוטלנד

17:00 Classic Pilates Reformer

עפרי בלייר

17:00 Hybrid Training

שחר הלוי

17:00 Mat Pilates

ליטל קורן

18:00 Pure Barre

עומר דן

18:00 Yoga Ashtanga מרפסת

דניאל דהן

18:00 Hybrid Training

שחר הלוי

18:00 Classic Pilates Reformer

עפרי בלייר

19:00 Hybrid Training

דניאלה גולדנר

19:00 Classic Pilates Reformer

עפרי בלייר

19:00 Barre

עומר דן

19:15 Power Pilates

שרון אבידר

20:00 Power Vinyasa

עומר דן

20:00 Classic Pilates Reformer

עפרי בלייר

20:15 Mat Pilates מרפסת

שרון אבידר

יום רביעי

7:00 Hybrid Training

טל יהלומי קנטור

7:00 Vinyasa Yoga

דניאל דהן

7:00 Mat Pilates מרפסת

שרון אבידר

7:00 Modern Pilates Reformer

נעם רוזנפלד

8:00 Mat Pilates מרפסת

שרון אבידר

8:00 Hybrid Training

טל יהלומי קנטור

8:00 Modern Pilates Reformer

נעם רוזנפלד

8:15 Barre

גיל לוי

9:00 Yoga Vinyasa מרפסת

מאיה שיפרוט

9:00 Hybrid Training

אינה וייסנברג

9:00 Modern Pilates Reformer

נעם רוזנפלד

9:15 Barre

אריאל רטנר

10:00 Classic Pilates Reformer

עפרי בלייר

10:00 Hybrid Training

אינה וייסנברג

10:15 Barre

מיכל עפרון

10:30 Pilates with Babies

נעם רוזנפלד

11:00 Hybrid with Babies

אינה וייסנברג

11:00 Classic Pilates Reformer

עפרי בלייר

11:15 Barre with Babies

מיכל עפרון

12:15 Barre with Babies

מיכל עפרון

12:30 איזו אמא אני

לירון קפלן

13:00 Open Gym

14:00 Open Gym

15:00 Open Gym

17:00 Vinyasa Yoga

רזיאל אורן

17:00 Hybrid Training

שיר גולדשטיין

17:00 Mat Pilates מרפסת

עפרי בלייר

17:00 Modern Pilates Reformer

ליטל קורן

18:00 Hybrid Training

שיר גולדשטיין

18:00 Modern Pilates Reformer

ליטל קורן

18:00 Mat Pilates מרפסת

עפרי בלייר

18:15 Barre

נטע גמר

19:00 Classic Pilates Reformer

עפרי בלייר

19:00 Hybrid Training

איימי שי

19:15 Power Pilates

יובל פדר

19:15 Pure Barre

נטע גמר

20:00 Classic Pilates Reformer

עפרי בלייר

20:00 Hybrid Training

איימי שי

20:15 Barre

יובל פדר

20:15 Yoga Vinyasa מרפסת

דניאל דהן

יום חמישי

7:00 Yoga Ashtanga מרפסת

נעם זהבי

7:00 Mat Pilates

ליז קניאז

7:00 Modern Pilates Reformer

חן קרמן

7:00 Hybrid Training

עומר דן

8:00 Hybrid Training

עומר דן

8:00 Barre

ליז קניאז

8:00 Modern Pilates Reformer

חן קרמן

8:15 Mat Pilates מרפסת

נעם זהבי

9:00 Modern Pilates Reformer

חן קרמן

9:00 Mat Pilates

ליז קניאז

9:00 Hybrid Training

עומר דן

9:30 Yoga Vinyasa מרפסת

נטע תבל

10:00 Modern Pilates Reformer

חן קרמן

10:00 Pure Barre

שרון אבידר

10:00 Hybrid Training

אינה וייסנברג

11:00 Mat Pilates מרפסת

חן קרמן

11:00 Hybrid with Babies

אינה וייסנברג

11:00 Modern Pilates Reformer

שרון אבידר

12:00 Modern Pilates Reformer

שרון אבידר

12:00 Hybrid with Babies

אינה וייסנברג

13:00 Open Gym

13:00 Modern Pilates Reformer

שרון אבידר

14:00 Open Gym

15:00 Open Gym

17:00 Max

אינה וייסנברג

17:00 Yoga Vinyasa מרפסת

עדי פטרושקה

17:00 Modern Pilates Reformer

אפי אלטמן

17:00 Barre

נטע גמר

18:00 Modern Pilates Reformer

אפי אלטמן

18:00 Pure Barre

נטע גמר

18:00 Max

אינה וייסנברג

18:15 Yoga Vinyasa מרפסת

עדי פטרושקה

19:00 Hybrid Training

יובל קרת

19:00 Modern Pilates Reformer

דניאל שלו

19:00 Mat Pilates

אפי אלטמן

19:30 meditation practice

עדי פטרושקה

20:00 Hybrid Training

יובל קרת

20:00 Modern Pilates Reformer

דניאל שלו

יום שישי

7:00 Hybrid Training

הילה רוזנברג

8:00 Hybrid Training

הילה רוזנברג

8:00 Pure Barre

שרון אבידר

8:00 Power Pilates

ליז קניאז

8:00 Modern Pilates Reformer

כרמל לוי

9:00 Mat Pilates מרפסת

שרון אבידר

9:00 Modern Pilates Reformer

כרמל לוי

9:00 Hybrid Training

הילה רוזנברג

9:15 Barre

ליז קניאז

10:00 108 ברכות לשמש

מאיה שיפרוט

10:00 Modern Pilates Reformer

כרמל לוי

10:00 Hybrid Training

הילה רוזנברג

10:15 Mat Pilates

ליאור צין

11:00 Modern Pilates Reformer

כרמל לוי

11:00 Hybrid Training

הילה רוזנברג

11:15 Barre

איימי שי

12:00 Hybrid Training

דניאלה גולדנר

12:00 Modern Pilates Reformer

ליהיא בן ארי

12:15 Vinyasa Yoga

איימי שי

13:00 Hybrid Training

דניאלה גולדנר

13:00 Modern Pilates Reformer

ליהיא בן ארי

יום שבת

9:00 Yoga Vinyasa מרפסת

לירן סולומון (ברקאי)

9:00 Mat Pilates

ג'ס רובינשטיין

9:00 Hybrid Training

טל כהן

10:00 Hybrid Training

טל כהן

10:00 Barre

ג'ס רובינשטיין

10:15 Yoga Ashtanga מרפסת

לירן סולומון (ברקאי)

11:00 Hybrid Training

טל כהן

11:00 Mat Pilates

ג'ס רובינשטיין

12:00 Max

טל כהן

13:00 Open Gym